Ted Baker London

Заснована в 1988 році, Ted Baker London виросла з величезної компанії, що спеціалізується на виробництві сорочок в Глазго, в глобальний бренд способу життя, який славиться своєю високою якістю і, перш за все, непохитною увагою до деталей. Колекція очок Ted Baker відображає відмітний і нетрадиційний підхід бренду до моди, і закликає стильних чоловіків і жінок, які довіряють Ted Baker, представити що-небудь незвичайне.

Компанії Ted Baker належить безліч фірмових магазинів і бутіків на території Великобританії. Починаючи з 2006 року, були відкриті магазини в Європі, Азії, Австралії, США і на Близькому Сході. Великого успіху компанія добилася завдяки оптовим поставкам в Нову Зеландію, Канаду, Норвегію, Грецію, Іспанію, Нідерланди та Бельгію. У 2007 році з'явився магазин у Гонг-Конгу і Сінгапурі. У цьому ж році відкрилося три торгові точки в Куала Лумпурі і по дві в Дубаї і Джакарті.

У фірмовому магазині Ted Baker були зняті деякі сцени з 21-го фільму про Джеймса Бонда «Казино «Рояль». Бутік був побудований, заповнений продукцією і демонтований спеціально для зйомок в Празі і в аеропорту Майамі.

Продукція від Ted Baker відноситься до товарів високої цінової категорії. Однак цей бренд є одним з найбільш незвичайних у світі. Ted Baker - марка елітного одягу. Речі від Ted Baker виділяються своєю барвистою палітрою, яскравими принтами, а також великою кількістю металевих деталей. І все ж справжню популярність бренду приніс не стиль виробів, а їх чудова якість.

Може здатися, що всі моделі дуже схожі між собою. Але для створення кожного екземпляра використовується оригінальна концепція, більше уваги приділяється деталям. Металева фурнітура зустрічається дуже часто. Саме тому Ted Baker отримав премію в номінації «Найбільш неординарний бренд» на Британських островах, що повністю відображає характер випускаємий під цією маркою продукції.