Pepe Jeans London

Pepe Jeans London була заснована в 1973 році і до теперішнього моменту є одним з провідних світових джинсових брендів. Всесвітньо відома своїми веселими, модними колекціями та сучасним джинсовим одягом.

Розширивши свої кордони та ставши затребуваним трендом у цілому світі, розширився и асортимент товарів. Одним із напрямків стало створення колекції сонцезахисних окулярів та оправ Pepe Jeans, що наповнені свіжими, захоплюючими дизайнами в райдужних кольорах.

Гарантом популярності Pepe Jeans є мода Лондона. Лондон - столиця, яка диктує найсучасніші тенденції. Торгова марка Pepe Jeans не просто відповідає поточним трендам, але й створює їх. Сміливі експерименти з дизайном та матеріалом роблять бренд Pepe Jeans успішним на модному ринку і популярним в 60 країнах світу.

Культовий англійський бренд джинсового одягу Pepe Jeans - це вибір молодих і сучасних людей. Своїм оригінальним рішенням у виборі дизайну одягу, якістю матеріалу і актуальністю моделей торгова марка Pepe Jeans придбала популярність серед молоді.

У Pepe працюють люди самих різних національностей і, ймовірно, це частково вплинуло на марку, одяг якої випереджає продукцію інших лейблів на два корпуси.

Ви подумаєте : - У чому відмінність Pepe Jeans від інших молодіжних брендів? Ми дамо Вам відповідь, що перш за все, у великій свободі і розкутості, адже бренд Pepe Jeans - один з кращих представників справжньої агресивної вуличної моди, street-wear.