Lulu Guinness

Lulu Guinness, кавалер Ордена Британської імперії, відома своїми вишуканими сумочками і аксесуарами, заснувала свою компанію в 1989 році, а свою першу колекцію окулярів запустила в 2005 році, що миттєво стає "популярною" для модних шанувальників.

Lulu Guinness дизайн, натхненний стилем вінтаж, нагадує гламур золотої ери сорокових і п'ятдесятих років. Її остання колекція поєднує в собі складні силуети з химерними на перший погляд деталями - це точно Lulu. Ну ж, будьте гламурною дівчиною!

Дикі похвали в моді ЗМІ проклали шлях до світу Lulu Guinness. Сильні особисті якості стилю Lulu і її оригінальні ідеї відіграли велику роль в стрімкому успіху, її дизайн-натхнення виникають з ретро-гламуру і частково від сучасного шику.

Колекціонери сумочок від Lulu Guinness називають її вироби "скарбами майбутнього". Її сумочки можна знайти в колекціях багатьох музеїв, також вони учасниці аукціону Sotheby's в Нью-Йорку і Лондоні. Дві сумочки Florist Basket і Violet Hanging Basket включені в постійні експозиції лондонського музею Victoria and Albert.

Сумочки Lulu Guinness можна зустріти в руках багатьох знаменитостей: Dita von Teese, Helena Bonham Carter, Jemima Khan, Sophie Dahl, Rachel Weisz, Keira Knightley, Claudia Schiffer і Debra Messing.