HIS

Австрійська колекція сонцезахисних окулярів та оправ HIS - це стильний та модний аксесуар, який повинен бути у кожної Людини, що цінує своє здоров’я, якість продукції та індивідуальний стильний дизайн.

Головне достоїнство сонцезахисних окулярів HIS це поєднання сучасного дизайну з поляризованими лінзами, які: нейтралізують яскраві відблиски, викликані відбитим світлом, збільшують контрастність зображення, поліпшують передачу кольору, знижують стомлюваність очей у водіїв, гарантують 100%-ий захист від ультрафіолету.

Сонцезахисні окуляри HIS ідеально підходять, як для повсякденного використання, так і для занять активними видами спорту.

У колекції так само представлені і окуляри з покриттям (антивідблиску), які дозволяють усувати подразнюючі очі - відблиски, що виникають на внутрішній поверхні лінзи. У таких сонцезахисних окулярах захист очей в три рази вище в порівнянні зі звичайними окулярами.

Поряд з чоловічими і жіночими моделями, широко представлені спортивні окуляри, які приваблюють молодих і активних людей, що люблять зручність, хороший стиль у поєднанні з яскравими модними тенденціями. Ми не забули і про наших маленьких покупців - яскраві дитячі сонцезахисні окуляри з хорошими поляризаційними лінзами принесуть радість малюкам і спокій батькам.

Клієнтам імпонує поєднання високої якості, передові технології і модний, класичний дизайн. H.I.S. поляризованих сонцезахисних окулярів доступні в широкому виборі моделей, які обслуговують індивідуальні потреби покупця.