Hackett

Hackett - класичний бренд одягу та аксесуарів, призначений для задоволення смаків чоловіків різного віку, які хочуть одягатися стильно і для кого якість важливіша примх моди.

Черпаючи натхнення з лінії дизайнерського одягу Hackett і дизайнерських аксесуарів Hackett, чоловічі окуляри Hackett і Eyewear Range створили дві різні колекції "Hackett" і "Hackett Bespoke", обидві з яких пропонують оптичні, а також сонцезахисні окуляри.

Величезний досвід роботи з матеріалами і вироблене з роками відчуття смаку дозволило їм створити першокласну колекцію чоловічого одягу. Популярність марки стрімко зросла. І 1986 році була відкрита вже мережа магазинів. Магазини розташовувалися в одному районі, в безпосередній близькості один від одного, дуже цікаво, що кожен магазин мав свою специфіку і займався продажем конкретного товару компанії: магазин аксесуарів, магазин спортивного одягу, магазин сорочок та краваток. Мережа магазинів, розташованих в одній окрузі, отримала назву "хрест Hackett".

Зараз компанія модного повсякденного одягу Hackett має більше 20 бутіків по всьому світу, основна частина яких розташована в європейських країнах.

Основні особливості марки - Hackett London - це одяг для чоловіків, які хочуть виглядати стильно, воліють якісні та продумані речі. Компанія натхненна традиціями класичних британських марок, але при цьому вносить свій внесок у сталий розвиток моди. Як говорить один із батьків-засновників марки

Jeremy Hackett : - "Наший одяг не зношується", його слова підтверджуються тим, що багато моделей марки залишаються незмінними протягом багатьох років і при цьому шалено популярні у молоді.