Christian Lacroix

Висока мода Christian Lacroix є предметом вічної творчості, спалахом кольорів, чудовою можливістю дати волю уяві і створювати унікальні моделі.

Черпаючи натхнення з Всесвіту - Christian Lacroix створює яскраві тренди. Його колекція окулярів відображає творчий підхід і характерні деталі, завдяки яким Christian Lacroix отримав свій легендарний статус.

Візерунок, комбінування, колір - основні слова, якими можна охарактеризувати його колекції. Одяг Christian Lacroix черпає свій початок в численних провансальських, етнічних і барочних джерелах, він підкреслює новий стиль жіночності і сенс інтимної розкоші. Барвисті колекції Christian Lacroix передають настрій щастя.

Ім'я Крістіан Лакруа є символом розкоші і престижу. Його Будинок Високої моди став міжнародним еталоном французької Високої моди.

Christian Lacroix був удостоєний престижних нагород, таких як – Золотий Наперсток, нагорода Самому впливовому іноземному Дизайнеру від C.F.D.A. в Нью-Йорку в січні 1987 року, нагорода Мольєра як кращому дизайнерові костюма.

Мода Christian Lacroix фокусується на щастя ... Він вільно проходить крізь минуле, сьогодення і майбутнє, одягаючи жінок та чоловіків в неординарному стилі, який відрізняє їх від інших.