ANNA SUI

ANNA SUI — відомий американський модельєр. Її бренд має величезний успіх у багатьох країнах Америки, Європи, Азії та на Близькому Сході. Вироби від ANNA SUI відрізняються яскравими кольорами, незвичайними візерунками і поєднаннями. Як говорить ANNA SUI, на це її надихають культури різних народів.

Черпаючи натхнення з модної лінії ANNA SUI та її аксесуарів, окуляри від ANNA SUI включають в себе ті ж незвичайні деталі, які визначили бренд з самого початку, включаючи фірмовий підпис у вигляді бутона троянди, улюблений Анною мотив метелика і класичний різьблений візерунок. Аnnа сама завжди була відома своїм фірмовим стилем в окулярах як на подіумі, так і поза ним.

Колекції ANNA SUI вражають уяву своїми живими, насиченими кольорами! Багато хто, напевно, думає: «Чи варто бути такою яскравою? Чи не занадто це? ». Але для творчості ANNA SUI немає меж і кордонів. Одного разу в інтерв'ю вона сказала, що єдине, чого вона боїться - це бути занадто консервативною.

Вона була названа однією з "Top 5 ікони моди десятиліття» і отримала премію Lifetime Achievement від Ради дизайнерів моди Америки (CFDA), вступивши до лав Yves St Laurent, Giorgio Armani, Ralph Lauren, і Diana von Furstenberg. Крім окулярів, світ модного бренду ANNA SUI включає в себе розкішний одяг, взуття, косметику, аксесуари, а також відому лінію парфумів. Продукція ANNA SUI продається більш ніж 50 країнах світу.