Про нас

Компанія «Амазіс» - український дистриб’ютор високоякісних сонцезахисних окулярів, оптичних оправ та аксесуарів. Започаткована в 1999 р., компанія  динамічно развивається, зростає, постійно закріплює свої позиції на українському оптичному ринку, разширює мережу партнерів та постачальників.

Наші партнери – це професійні салони оптики, магазини та бутики с/з окулярів.   Ми налагоджуємо теплі довгострокові взаємовигідні відносини з усіма. Индивідуальний підхід до кожного клієнта, бажання і намагання допомогти в кожному питанні, доброзичливість та  професіоналізм – це основа нашого успіху.

Наші постачальники – це передові європейські виробники із Великобританії та Австрії. Вимоги, які ми пред’являємо до продукції – це висока якість, оригінальний дизайн, эргономічність, унікальність.

Наш персонал – це молодий творчий колектив с великим потенціалом, творчим відношенням до работи. Ми глибоко впевнені, що окуляри, як с/з так і оправи - це не тільки прилад для корекції зору, але і елемент іміджу, стилю та атрибут високої моди. Компанія «Амазіс» с перших же кроків свого становлення проголосила цей лозунг, зробила його основною рушійною силою маркетингової політики і притримується його  в своїй діяльності протягом всього періоду існування.

Оптична компанія "Амазіс" - постійний учасник українських оптичних виставок.  

Наші представники відвідують міжнародні оптичні виставки. Завдяки їм, ми розширюємо наші зв’зки, набуваємо все більше партнерів та друзів, краще орієнтуємося в найновіших тенденціях на світовому ринку, набуваємо новий досвід в галузі оптичної індустрії.